Opinie klientów


 

Opinie klientów Centrum Nieruchomości Gajewska w Pile za które serdecznie dziękujemy

Opinie z https://www.facebook.com/realestategajewskapila
Opinie Google
Emilia K.
Serdeczne podziękowania dla Centrum Nieruchomości Gajewska za wytrwałość w sprzedaży mieszkania. Pani Agata Gajewska dopilnowała wszystkich najdrobniejszych szczegółów, co przyczyniło się do płynności przeprowadzonej transakcji. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie i wysoka kultura w podejściu do klienta. Gorąco polecam współpracę z Centrum Nieruchomości Gajewska.
Bozena Z.
Z całego serca polecam Centrum Nieruchomości Gajewska !!! Rzetelność, zaangażowanie, pomoc i pełna dyspozycyjność, to tylko niektóre cechy, które wyróżniają szefową - Panią Agatę, jak i resztę zespołu . Zawsze uśmiechnięci, z otwartym sercem do klienta. Szczególne podziękowania składam na ręce Pani Anny. To osoba pełna empatii, która o każdej porze służy radą i pomocą!! Współpraca z tym biurem, to czysta przyjemność!!! Jeżeli chcecie sprzedać, lub kupić nieruchomość, to tylko w Centrum Nieruchomości Gajewska !!!!
Sławek Wu
Centrum Nieruchomości Gajewska polecam każdemu, kto planuje nabyć lub sprzedać nieruchomość. Dziękuję Pani Natlii za profesjonalność i pomoc przy nabyciu nieruchomości. Zaangażowanie Panii Natalii i wsparcie w czasie całego procesu było ogromne. Kupując mieszkanie nie musiałem zajmować się wieloma sprawami, z którymi nie mam do czynienia na codzień. Pani Natalia załatwiła wszystko sprawnie i z uśmiechem. O profesjonalnym podejściu świadczy to, że nawet po pełnej finalizacji otrzymałem potrzebną pomoc. Bardzo dziękuję i pozdrawiam Panią Natalię, Sławek
Mariusz
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, biuro kompetentne i zaangażowane. Bardzo polecam!
Ewa Z.
Profesjonalna pomoc i zaangażowanie w każdej sprawie związanej ze sprzedażą i kupnem mieszkania i nie tylko .... Można liczyć nawet na przywiezienie z pracy, by zdążyć do notariusza i pomoc w założeniu konta w banku. Sami swój czas pracy dostosowują do czasu klienta. Sympatyczna atmosfera w biurze i poza nim. Można pytać i dopytywać się o wszystko i zawszy otrzyma się odpowiedź. Dziękuję serdecznie Pani Magdalenie i Pani Ani. Z całą pewnością polecam to biuro wszystkim chcącym kupić lub sprzedać nieruchomość.
Piotr B.
Polecam z pełnym przekonaniem usługi pani Agaty jako pośrednika nieruchomości. Jej profesjonalizm, wysoki poziom kultury oraz empatia, cierpliwość i zrozumienie, którymi wykazywała się przez cały proces, są godne najwyższej pochwały. To rzadkość móc współpracować z osobą, która tak doskonale balansuje między fachowością a ludzkim podejściem. Gorąco polecam jej usługi wszystkim poszukującym rzetelnej i kompetentnej obsługi w dziedzinie nieruchomości.
Joanna M.
Polecam gorąco Centrum Nieruchomości Gajewska, niesamowita Pani Michalina nie tylko jest bardzo sympatyczna ,kompetentna ale i niezwykle zaangażowana. Współpraca z Panią Michaliną to czysta przyjemność i poczucie bezpieczeństwa ,że wszystko będzie załatwone idealnie i na czas.Pozdrawiam i dziękuję za bardzo miłą współpracę.
Paweł A.
Polecam Centrum Nieruchomości Gajewska z czystym sumieniem. Pani Agata wraz z całym zespołem podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie, a co najważniejsze indywidualnie. Sprzedaż, kupno, wynajem a nawet porady nie stanowią żadnego problemu (wiem bo korzystałem ze wszystkich opcji) :) Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem biura nieruchomości w Pile i w okolicach to Centrum Nieruchomości Gajewska w 100% spełni Państwa oczekiwania.
Janusz C.
Polecam Centrum Nieruchomości Gajewska każdemu, kto ma zamiar sprzedać lub zakupić nieruchomość. Profesjonalna i zaangażowana pomoc przy sprzedaży nieruchomości, załatwienie wszystkich spraw, o których na codzień nie mamy do czynienia. Pani Agata potrafi. Jeszcze raz polecam
Jakub B.
Centrum Nieruchomości Gajewska to bardzo profesjonalna firma. Fachowe podejście do tematu. Sprzedaż domu z panią pośrednik Natalią przebiegła bezproblemowo i szybko. Biuro polecam każdemu kto chce kupić lub sprzedać nieruchomość. Dziękuję za miłą współpracę i pozdrawiam Jakub B.
Paweł
Z czystym sumieniem polecam Centrum Nieruchomości Gajewska . Sprawę trudną dla innego Biura Pani Agata z zespołem załatwiła bardzo szybko,od początku do końca.Bardzo miłe, cierpliwe i profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję i jeszcze raz polecam wszystkim.
Jadwiga
Centrum Nieruchomości Gajewska to Firma w pełni zasługująca na jej polecenie. Szczególną wdzięczność wyrażamy Pani Agacie, która osobiście zajęła się naszym zleceniem z duzym zaangażowaniem i profesjonalizmem.Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani wynikami i gorąco polecamy kazdemu zainteresowanemu. Całemu Zespołowi serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jadwiga i Bogdan K.
Stanisława O.
Każdemu kto nosi się z zamiarem skorzystania z pośrednictwa w nabyciu lub sprzedaży nieruchomości polecam Biuro Nieruchomości Gajewska w Pile. Właśnie wyprowadzam się do Darłowa. W biurze same kobiety i to jest właśnie atut tego miejsca. Wrażliwe, życzliwie piękne to do tego profesjonalne w każdym detalu. Sama Pani Agatą ma taki zespół, gdzie w każdym momencie można liczyć na mądrą, rzeczową podpowiedź. Wskazanie właściwego kierunku. Dbałość o każdą stronę i sprzedającego i kupującego. Biuro piękne epatuje ciepłem i spokojem. A to nie była pierwsza moja transakcja. To Biuro Gajewska Nieruchomości Piła jest najlepsze. Wielki szacunek dla wszystkich pań. Wdzięczna - Stanisława.
Patryk
Centrum Nieruchomości Gajewska, mógłbym polecić każdemu kto szuka osoby która z sercem i zaangażowaniem podejdzie indiwidualnie do klienta. Pomoc w szukaniu nieruchomości, załatwienie wszystkich innych formalności na najwyższym poziomie. Uśmiech i serdeczeczność widoczna jest w każdym aspekcie☺️ Praca wykonywana z pasją i przyjemnością. Pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto nie wie od czego zacząć w zakupie wymarzonego mieszkania. Pani Agata spełnia marzenia, rozwiewa wszystkie wątpliwości. Jeszcze raz dziękujemy ❤️
Weronika W.
Bardzo dziękuje Panu Michałowi Grzeskowiakowi za pomoc w zakupie mieszkania. Kompetentnie i sumiennie podchdzi do swojej pracy. Caly proces zakupu odbył się bardzo szybko i sprawnie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, a co za tym idzie, współpraca z nim to czysta przyjemność. Gorąco polecam!
Małgorzata L.
Nowocześnie, profesjonalnie, rzeczowo, zgodnie z prawdą, na czas, życzliwie, z poczuciem wsparcia, szacunkiem i uśmiechem na ustach. W takiej atmosferze podejmujesz jedne z najważniejszych życiowych decyzji, kiedy współpracujesz z Centrum Nieruchomości Agata Gajewska. Z serca polecam ❤️
Lucyna Z.
Z ogromną radością chciałabym polecić Biuro Centrum Nieruchomości Gajewska ,pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pana Sebastiana Kuczkowskiego widoczne były na każdym etapie zbliżania się do upragnionego celu, mieszkania, w którym bardzo szybko udało się zamieszkać.Bardzo ,bardzo dziękuję i polecam wszystkim to biuro jeśli będziecie szukać upragnionego miejsca dla siebie❤️
Mateusz B.
Współpracę z Centrum Nieruchomości Gajewska oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do klienta zarówno od strony kontaktu z klientem jak i w kwestiach technicznych, doradczych. Sprzedaż mieszkania była realizowana sprawnie i terminowo. Pan Michał jest skarbnicą wiedzy, rzetelny i godny zaufania. Współpraca z Biurem Nieruchomości była prawdziwą przyjemnością. Polecam tak miłe, przyjemne, indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. MB.
Grzegorz L.
Z całego serca mogę polecić Centrum Nieruchomości Gajewska, współpraca z Panią Agata to czysta przyjemność, wspaniały kontakt z klientem, szybka realizacja zlecenia i bardzo profesjonalne podejście. Nie zastanawiając się, chętnie wybrałabym jeszcze raz to Centrum Nieruchomości. Polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam.
Maciej U.
Polecam w 100%, Centrum Nieruchomości Gajewska to Firma w pełni zasługująca na jej polecenie. Bardzo profesjonalne podejście całej ekipy p. Agaty.
Mariusz S.
Centrum Nieruchomości Gajewska, to najlepsze biuro w Pile. Chcielibyśmy podziękować całemu zespołowi, a szczególnie wyróżnić Panią Agatę Gajewską, ponieważ Pani Agata to człowiek o wielkim sercu. Bardzo nam pomogła przy staraniu się o nasze wymarzone mieszkanie, walczyła razem z nami, żeby wszystko poszło pomyślnie i tak właśnie było. Każde spotkanie kończyło się uśmiechem na twarzy i dobrym doradztwem. Wiedzieliśmy, że byliśmy w najlepszych rękach. Dziękujemy z całego serca za wszystko. Pozdrawiamy Karolina i Mariusz. :)
Jolanta K.
Z całego serca Polecam Centrum Nieruchomości Agata Gajewska. Powieżyłam na sprzedaż mieszkanie w Polsce(ja mieszkam za granicą)Wszystkie formalności załatwiła Pani Agata.Nic mnie nie interesowało . Pełen profesjonalizm. Ludzie przesympatyczni, kontakt i obsługa na bardzo mocne 5!!!Dziękuję bardzo.
Krystian K.
Serdeczne podziękowania dla Pani Agaty za profesjonalizm i rzetelność jak również zaangażowanie. Gorąco polecam Centrum Nieruchomości Gajewska.
Sylwia M.
Bardzo Polecam współpracę z Biurem Nieruchomości Gajewska . Wszystko załatwione profesjonalnie - komunikacja, wsparcie i doradztwo na najwyższym poziomie . Za pośrednictwem Pana Sebastiana Kuczkowskiego wszystko przebiegło niezwykle szybko i bezproblemowo - wsparcie i pomoc w załatwianiu formalności wzorowo :)…. Polecam Bardzooo Usługi Nieruchomości Gajewska …
Marta B.
Serdecznie dziękuję za profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność w procesie sprzedaży nieruchomości. Wasza wiedza branżowa oraz umiejętności negocjacyjne są nieocenione, a cały proces został zrealizowany z doskonałym poziomem usług.
Sylwia H.
Z całego ♥️ polecam to biuro, a szczególnie Panią Natalię ;). Pani Natalia była świetnie przygotowana do każdego mieszkania, która oglądaliśmy. Osoba z wysoką kulturą osobistą i wielkim zaangażowaniem. Mogłam polegać na Pani Natalii w każdym momencie, zawsze służyła pomocą. Dla mnie Pani Natalia to pośrednik na medal
Łukasz J.
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w sprawę zarówno jeśli chodzi o sprzedaż jak i o zakup. Reagowanie na potrzebę klienta i bardzo dobry kontakt. Polecam
Roman K.
Polecam serdecznie świetnie szybko w przyjemnej atmosferze! Pani Natalia fachowo podeszła do tematu i wynajęła ekspresowo mieszkanie! Zachęcam wszystkich do wspólpracy!
Karolina F.
Centrum Nieruchomości Gajewska Agata- Pełen profesjonalizm!przecudowna załoga i eksperci!polecam z całego serca!
Damian P.
Od momentu obejrzenia pierwszego mieszkania do wprowadzenia się minęły tylko 2 miesiące. Dziękuję za zaangażowanie i załatwianie spraw na bieżąco. Szczerze polecę znajomym :)
Wojciech K.
Pełen profesjonalizm, dokładne rozeznanie rynku, szybkie rozpoznawanie potrzeb klientow, niespotykana suptelnosc w dzialaniu, wrazliwosc, doradztwo oraz umiejetnosc negocjacji. Pelny zakres przygotowania nieruchomosci do sprzedazy i zakupu. Daleka idaca pomoc w tym zakresie, duzo wiecej niz wynika to z umowy. To kolejna udana inwestycja dzieki pomocy Pani Agaty i jej uroczemu zespołowi. To zespoł godny najwyzszego zaufania. Dobrze ze spotkalem ich na swojej drodze. Pozdrawiam serdecznie i dziekuje.
Monika S.
Na mojej drodze do wyboru mieszkania stanęła Pani Natalia Stopera-Klukowska :) Pani Natalia wykazała się pełnym profesjonalizmem, zaangażowaniem, byłyśmy w stałym kontakcie tak naprawdę o każdej porze dnia. Pani Natalia bardzo szczegółowo przedstawiła każdą ofertę, dzięki temu udało się podjąć ostateczną decyzję. Z całego serca polecam współpracę.:)
Julita L.
Z całego serca ♥️ polecam Centrum Nieruchomości Gajewska ♥️ Pracują tam odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach ♥️ Szczególne podziękowania dla Pani Agaty oraz Pani Ani :) jesteście niezastąpione!!!
Piotr K.
Współpraca z Panią Agatą to sama przyjemność. Uczciwość, profesjonalizm, doświadczenie i wspaniały kontakt to jest to, co państwo mogą się spodziewać od Pani Agaty. Mieszkanie sprzedano szybko i po dobrej rynkowej cenie. Wspaniałe było też wsparcie przy uregulowaniu wszystkich rozliczeń za media (nie mieszkam w Polsce). Polecam wszystkim.
Hubert K.
Pani Natalia pracująca w tej agencji była pomocna dla mnie jako kupującego. Poświęciła mi czas i uwagę potrzebne na najdrobniejsze ustalenia. Miła i profesjonalna obsługa.
maria j.
Szczerze polecam. NAJLEPSZE BIURO. Profesjonalizm, przemiła obsługa, zaangażowanie, dbałość o interes klienta, dyspozycyjność i dostosowanie się do klienta. Tam warto kupować i sprzedawać
Agnieszka C.
Z całego ❤️ polecam Centrum Nieruchomości Gajewska, przede wszystkim chciałabym podziękować Pani Agacie za ogrom empatii, fachowości w tym co robi, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :) Dziękuję również Pani Ani i całej kadrze, u której zawsze można było liczyć na ciepły uśmiech oraz "czasoumilacz" dla córki w postaci kolorowanki i słodkiego poczęstunku..Jesteście Państwo wielcy ❤️
Jan U.
Pragnę podziękować Pani Gajewskiej oraz pracownikom Biura za profesjonalny proces sprzedaży nieruchomości. Cały proces sprzedaży odbywał się na najwyższym poziomie!
Paulina S.
Polecam !! Dzięki pomocy Pani Natali znalazłam swoje mieszkanie ,byłam wymagająca klientką a Pani Natalia potrafiła pomoc i sprostać moje oczekiwania. Odpowiednia kobieta na odpowiednim stanowisku ☺️ Dziekuje
Kamil EŚ
Pani Natalia Stopera-Klukowska to prawdziwa mistrzyni wśród pracowników Centrum Nieruchomości Gajewska. Zachwyca nie tylko swoim profesjonalizmem oraz czasem poświęconym na klienta, ale przede wszystkim niesamowitą dbałością o szczegóły transakcji. Ponadto swoim urokiem osobistym i wdziękiem potrafi wprowadzić fantastyczny nastrój. POLECAM!
Andrzej J.
Dziękuję, Dziękuję, Dziękuję....Mieszkając za granicą powierzyłem mieszkanie na sprzedaż najlepszej agencji /Nieruchomości Gajewska/ i najlepszemu agentowi Adam Z. Podczas całego procesu sprzedaży mieszkania Adam wykazał się pełnym profesjonalizmem. Jestem pod ogromnym wrażeniem transparentności /jawna prowizja, asertywne negocjacje/. Z czystym sumieniem ...jeśli chcesz sprzedać/kupić mieszkanie polecam agencje i agenta Adama Z.
Karolina L.
Bardzo polecam współpracę z CENTRUM NIERUCHOMOŚCI GAJEWSKA, zwłaszcza współpracę z Panią Magdą. Pełen profesjonalizm, uczynność i zaangażowanie :)
Agnieszka B.
Polecamy ! Zakup mieszkania przebiegał w atmosferze pełnego profesjonalizmu. Zostaliśmy otoczeni wspaniałą opieką oraz fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy. Doświadczenie i wiedza związana z rynkiem nieruchomości na najwyższym poziomie. Każde spotkanie odbywało się w miłej atmosferze. Polecamy Panią Agatę Gajewską ze względu na wysokie standardy interpersonalne i doradcze. Dziękujemy ! Marcin i Agnieszka
Agnieszka K.
Nieruchomości Gajewska to najlepsze biuro. Pełen profesjonalizm i wsparcie w całym procesie sprzedaży nieruchomości. Współpraca z Panią Agatą Gajewską to sama przyjemność. Dziękujemy serdecznie za wszystko Agnieszka i Jacek
Rafal
Serdecznie polecam biuro nieruchomości każdemu kto szuka profesjonalizmu zaangażowania i troskliwej obsługi w procesie zakupu nieruchomości.
Katarzyna K.
Z całego serca polecam. Nieocenione wsparcie i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności zapewnione przez wszystkich pracowników biura a zwłaszcza Pani Agaty. Sami byśmy nie podołali a dzięki Wam mamy cudowne mieszkanie. Polecamy Biuro wszystkim naszym znajomym którzy wspomną że myślą o zakupie nieruchomości. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i życzymy samych zadowolonych klientów. Pozdrawiam serdecznie.
oliwia m.
Profesjonalne podejście do klienta. Szybko sprzedane mieszkanie w zaledwie dwa miesiące. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Państwa firmy. W razie potrzeby napweno będziemy dalej z Państwem współpracować.
Darek I.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pomocy biura Pani Gajewskiej. Profesjonalizm i zaangażowanie w przemiłej atmosferze. Biuro godne polecenia. Dziękujemy
Malwina K.
To kolejne spotkanie z Biurem Nieruchomości Gajewska z którego jesteśmy w 100% zadowoleni. Pełny profesjonalizm, dostępność i pomoc w każdej sprawie. Bardzo dobra organizacja wszelkich spotkań z kupującymi, notariuszem itd.
vatarr
Bardzo dobre pośrednictwo nieruchomości, profesjonalna, życzliwa obsługa, bezbolesne formalności. Na każdym kroku sprzedaży jestem informowany o przebiegu sprawy i pośrednik jest z nami aż do oddania kluczy nabywcy. Polecam serdecznie.
Kamila
Serdecznie polecam Panią Michalinę! Bardzo kompetentna i sympatyczna. Zawsze służy pomocą.
Szymon
Bardzo polecam Centrum Nieruchomości Gajewska! Współpraca na najwyższym poziomie i szybka pomoc, nawet w najprostrzej sprawie!
Piotr piotr
CENTRUM NIERUCHOMOŚCI GAJEWSKA Polecam w 100%. To nie pierwsza współpraca z tym biurem i na pewno nie ostatnia. Za każdym razem byłem zadowolony z pracy zespołu. Pełen profesjonalizm.
Eliza K.
Jestem bardzo zadowolona z usług tego biura. Pani Magda bardzo profesjonalna. Na każdym etapie procesu informowała mnie o dalszych krokach, komunikacja idealna! Z jej pomocą udało mi się znaleźć idealne mieszkanie i szybko dopiąć wszystkie formalności Zdecydowanie polecam!
Mariola K.
Pani Agata Gajewska jest najlepszym pośrednikiem nieruchomości z jakim miałam do czynienia. Jest ona bardzo kompetentna i pomaga z wielkim zaangażowaniem przejść przez wszystkie skomplikowane i trudne etapy transakcji. Umie rozwiązać każdy problem i załatwić każdą sprawe. Jest zawsze do dyspozycji klientów. U Pani Agaty wszystko jest na czas i na korzyść klienta. Z czystym sercem polecam. Rzadkość.
Kamil P.
Rzadko spotykana dbałość o klienta. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo duże zaangażowanie i świetna komunikacja. Zachęcam wszystkich do współpracy z Centrum Nieruchomości Gajewska!
mf
Byłam niedawno obsługiwana. Jestem od początku do końca bardzo pozytywnie zaskoczona , niesamowita profesjonalnoscia obsługi , pod każdym względem . Jestem osoba która z biznesem nieruchomosci jest związana od ponat 30 lat, w Polsce i za granica. Centrum nieruchomosci pani Agaty Gajewskiej bardzo miło mnie zaskoczyło , uprzejmością , profesjonalnosca, zrozumieniem oczekiwań i wymóg klienta. Życzyła bym wszystkim klientom tej branży : oby zawsze były tak obsłużone jak ja.Dziękuje
Daniel
Dzięki biurze nieruchomości Pani Agaty znaleźliśmy dom naszych marzeń. Naszym agentem był Pan Adam, który wykazał się dużym profesjonalizmem. Pomógł nam w sprzedaży naszej poprzedniej nieruchomości oraz kupnie nowej, poświęcając również swój czas wolny. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług biura Gajewska Nieruchomości. Ogromne zaangażowanie, miła atmosfera, profesjonalizm - Szczerze polecamy.
Paula P.
Polecam usługi tej firmy, pośrednikiem był Pan Adam - bardzo profesjonalny, konkretny i rzetelny. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Spotkania dotyczące sprzedaży przebiegały w bardzo miłej atmosferze! P.S. po zakupie domu otrzymałam od Pani Agaty Gajewskiej 10% rabatu na zakupy w LEROY oraz wielką torbę upominków bardzo miły gest a to rzadko spotykane w dzisiejszych czasach.
Anna J.
Miałam ogromną przyjemność współpracować z Biurem Nieruchomości Gajewska, osobiście z Panią Magdaleną Hryniewiecką, i muszę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Pani Magdalena cechuje się wysoką kulturą osobistą, profesjonalizmem, cierpliwością i pełnym zaangażowaniem. Zdecydowałam się na sprzedaż mieszkania w trudnym czasie na rynku nieruchomości. Pani Magdalena przeprowadziła mnie przez cały proces sprzedaży mieszkania, pomogła we wszystkich formalnościach. Od momentu współoracy z Panią Magdaleną do sfinalizowania sprzedaży mieszkania minął niecały miesiąc. Zawsze mogłam zwrócić się o pomoc czy radę do Pani Magdaleny. Polecam Panią Magdalenę jak i całe biuro Nieruchomości Gajewska.
Bartek Z.
W świecie nieruchomości poruszałem się jak dziecko we mgle, niby coś wiedziałem, ale jednak nie za wiele. Ludzie pracujący w biurze poprowadzili mnie za rękę przez wszystkie etapy kupna mieszkanka oraz ubiegania się o kredyt hipoteczny. Potencjalnie stresujące sytuacje zniosłem dużo lepiej dzięki wsparciu tych wspaniałych ludzi, profesjonalni, a zarazem tacy ludzcy, nie nachalni, w dzisiejszych czasach to rzadkość. Nie pozostaje mi nic innego jak z całego serca polecić biuro i zachęcić wszystkich do kupna swojego gniazdka, to nie jest takie straszne jak wam się wydaje
Artista Dekoracje
Do biura Pani Agaty Gajewskiej trafiłam przypadkiem, gdy moja mama postanowiła sprzedać dom. Pani Agata otoczyła nas opieką pod każdym względem. A przede wszystkim z wielką empatią i szacunkiem odnosiła się do leciwej i niedosłyszącej starszej pani. Co w wielkim stopniu zaważyło na tym, że mama ze spokojem i zaufaniem powierzyła jej swój dom. Pani Agata od początku do końca współpracy, była z nami w każdym aspekcie: począwszy od zdjęć i przygotowań domu, przez oględziny kupujących, aż po gąszcz dokumentów oraz proces sprzedaży i przekazania posesji. Ponadto krok po kroku przeprowadziła nas przez procedurę umów. Do tego stopnia, że u notariusza, w naszym imieniu sprawdzała każdą linijkę aktu. Dzięki Paniom: Agacie i Ani, mama i ja przeszłyśmy etap sprzedaży rodzinnego domu spokojnie i bezpiecznie od początku do końca poprowadzone za rękę. Czysty profesjonalizm! Jeszcze raz dziękujemy Jola i Ala
Jacek A.
Profesjonalne biuro, bardzo pomocne .Polecam z czystym serduchem.
Filip B.
Serdecznie polecam Centrum Nieruchomości Gajewska. Profesjonalna obsługa i bardzo miła atmosfera.
Marek I.
Fachową i profesjonalna obsługa klienta, polecam.
Piotr Z.
Gorąco Polecam. Po raz kolejny jestem zachwycony obsługą. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pomoc, podejście do klienta przesympatyczna i pierwsza klasa.
Anna Z.
Profesjonalny zespół. Pani Agatą prześwietna. Polecam.
Dariusz M.
Kupno domu to sama przyjemność wszystkie formalności załatwione na 5 z + naprawdę polecam wszystkim firma Darecky bardzo dziękuję za wszystko na pewno tam wrócę.
Robert B.
Potwierdzam pełen profesjonalizm i doświadczenie Pani Agaty. Kupno domu przeprowadzono fachowo i sprawnie.Fundamentem współpracy jest zaufanie jakim darzę Panią Agatę. Serdecznie polecam!!
Kasia S.
Bardzo sprawna i profesjonalna obsługa. Transakcja przebiegła w bezpieczny sposób, czułam że moje interesy są dopilnowane. Polecam i w przyszłości chętnie ponownie skorzystam z usług biura Pani Agaty !
Żanetta P.
Szczerze polecam współpracę z Panią Agatą, która profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do klienta.Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie,po prostu Pani Agata to Anioł Stróż każdego klienta
Sławomir P.
Współpraca z Panią Agatą to sama przyjemność. W tych trudnych czasach potrafi wysłuchać, doradzić i co najważniejsze wykonać bardzo dobrze swoją pracę. Polecam serdecznie.
Emilia N.
Pani Agacie serdecznie dziękujemy za miłą fachową i rzetelną współpracę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego kupna i sprzedaży nieruchomości. Polecam biuro pani Agaty, gdyż jest osobą kompetentną i godną zaufania!!
WSPON Poznań
Zaufaj marce WSPON! Z wyrazami uznania dla Agaty Gajewskiej - członka Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Polecamy współpracę i życzymy powodzenia.
Anna M.
Centrum Nieruchomości Gajewska to najlepsze biuro w mieście. Pracownicy jak i sama Pani Agata zawsze dobrze doradza, pomogą w tak trudnych sprawach jak sprzedaż, kupno czy wynajęcie mieszkania. Serdecznie polecam to biuro każdemu.
Adellna S.
Organizator konkursu, firma ImaGO! Polska pragnie Państwu serdecznie pogratulować wyniku w zestawieniu Orły Nieruchomości. Idea projektu powstała, aby z przeciętnych firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Logo Orłów Nieruchomości ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem klientów.
Z przyjemnością chcemy poinformować, iż Państwa firma uzyskała ocenę 9.4. a co za tym idzie została laureatem Orłów Nieruchomości, wyprzedzając równocześnie ponad 98 tysięcy innych firm w Polsce. Tym samym dołączyła do grona liderów branży wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. Życzymy Państwu dalszych sukcesów.
Magdalena B.
Polecam z całego serca, przemiła atmosfera, ogromna pomoc we wszystkich formalnościach, staranność i cierpliwość. Pełen profesjonalizm dziękujemy za wszystko!!!
Sebastian N.
Bardzo dziękuje Pani Agacie oraz całej ekipie biura za pomoc w znalezieniu wymarzonego domu i profesjonalne przeprowadzenie mnie przez zawiłe procedury transakcji. Serdeczne pozdrowienia od zadowolonego klienta!!
Renata Maria S.
Z prawdziwą przyjemnością mogę polecić współpracę z Panią Agatą i Anią. Niezwykle profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż domu w miłej atmosferze. !!
Justyna G.
profesjonalizm, miła obsługa. Polecam
Sławomir R.
Profesjonalne podejście do klienta. Szybko sprzedalam i kupiłam mieszkanie. Bardzo dziękuję
Anna S.
Profesjonalizm i zaangażowanie
Ewa W.
Współpraca z tym biurem to czysta przyjemność. Duże doświadczenie!!!!
Kasia M.
Profesjonalizm i indywidualne podejście do klijenta. Polecam
Gift M.
Przede wszystkim podchodzi do każdej sprawy profesjonalnie i ucziciwie .Prowadzi klienta od początku do końca.
Hanna O.
Miła obsługa skuteczne załatwianie sprawy zakupu jak i sprzedaży polecam
Beata U.
To firma godna zaufania skierowana na klienta, prokonsumencko realizująca swoją misję. Serdecznie polecam.
Monika K.
Polecam Pani Agata świetna kobieta sympatyczna i 100% kompetentna wszystko zgadnie z ustaleniami i na czas
Paulina M.
Miałam przyjemność współpracować z Panią Agatą, jak i innymi agencjami nieruchomości. Jedno jest pewne - Pani Agata wykazała najwyższą jakość nie tylko dzięki profesjonalizmowi, ale przede wszystkim za pomocą swojej umiejętności słuchania i zrozumienia potrzeb drugiej osoby - nie patrząc na nią jedynie przez pryzmat "bezosobowego klienta". Polecam z całego serca wszystkim !
Mariusz M.
Polecam super obsługa klienta
Violetta D.
Polecam. Wszystko na najwyższym poziomie dopięte na ostatni guzik.
Liwia N.
Szkoda, że tylko 5 gwiazdek A nie 10;) Z całego serca polecamy Panią Agatę. Pełen profesjonalizm, szybka obsługa, w 1000% pomoc i doradzanie klientom. Życzymy Pani Agacie wiele więcej sukcesów i jak najwięcej klientów:)
Marta W.
Polecam Panią Agatę. Pełen profesjonalizm, doradztwo, uczciwość. Podziwiam spokój i podejście do klienta oraz dobór mieszkania do potrzeb klientów.
Marta B.
Polecam! Skuteczna i rzetelna obsługa. Profesjonalizm w każdym calu!
Monika P.
Miałam tę przyjemność trafić do Pani Agaty, która po prostu ujęła mnie profesjonalizmem, cierpliwością, empatią. Potrafi to, co niewiele osób umie - słucha i rozumie potrzeby, które czasem tak trudno wyrazić i sprecyzować. Powyższe w konsekwencji doprowadziło, że Pani Agata znalazła dla mnie nie mieszkanie, a moje miejsce na ziemi. Dziękuję
Barbara D.
Polecam zdecydowanie. Wielka kultura, anielska cierpliwosc, wysoka skutecznosc.
Janusz D.
Doskonałe podejście do klienta, szybka realizacja jego marzeń, szczerze polecam!!!
Piotr N.
Zdecydowanie polecam. Korzystałem kilka razy. Bardzo profesjonalna i rzetelna obsługa.
Weronika C.
Polecam. Świetna organizacja i podejście do klienta. Przyjacielska obsługa w szybkim tempie
Weronika C.
Polecam. Świetna organizacja i podejście do klienta. Przyjacielska obsługa w szybkim tempie
Paulina D.
Polecam całym sercem Centrum Nieruchomości Gajewska. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz niezmiernie duża pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z finalizacją transakcji. Współpraca na najwyższym poziomie.
Magdalena B.
Polecam z całego serca przemiła atmosfera, ogromna pomoc we wszystkich formalnościach, staranność i cierpliwość. Pełen profesjonalizm dziękujemy za wszystko!!
Krzysia K.
Bardzo miła, rzetelna i profesjonalna obsługa oraz opieka nad klientem. Duża wiedza i zaangażowanie w zalatwianiu wszelkich formalności. Współpraca naprawdę na wysokim poziomie w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam.
Viola D.
Polecam. Bardzo staranne dokonanie umowy. Przemiła obsługa. Klimat świetny. Pani Agata służy pomocą i odpowiada na każde pytanie nie ma dla tej kobiety rzeczy nie możliwych. Bardzo wysoka kultura.
Sebastian N.
Bardzo dziękuje Pani Agacie oraz całej ekipie biura za pomoc w znalezieniu wymarzonego domu i profesjonalne przeprowadzenie mnie przez zawiłe procedury transakcji. Serdeczne pozdrowienia od zadowolonego klienta!!!
Beata R.
Jestem bardzo zadowolona że wybrałam biuro Pani Agaty. Bardzo szybko sprzedalam i kupiłam mieszkanie. Bardzo miła obsługa i profesjonalne doradztwo Dziękuję
Sebastian M.
Profesjonalizm i zaangażowanie. Indywidualne podejście do klienta. Gorąco polecam!!!
Elżbieta M.
Profesjonalna,miła,rzetelna i skuteczna obsługa. Bardzo dziękuję Pani Agato.
Dagmara P.
Polecam gorąco. Wspaniała współpraca, miła atmosfera.
Joasia M.
Profesjonalna i przemiła obsługa! Polecam!!!
Małgorzata H.
Bardzo profesjonalna i miła obsługa.Korzystaliśmy dwa razy.Teraz mieszkamy w pięknym mieszkanku,w pięknej okolicy.Dziękujemy pani Agatko.
Barbara K.
Mila, fachowa i rzetelna obsluga. Wszystkie formalnosci zalatwione szybko, profesjonalnie i w milej atmosferze. Goraco polecam!
Grace O.
Mila, fachowa i rzetelna obsluga. Wszystkie formalnosci zalatwione szybko, profesjonalnie i w milej atmosferze. Goraco polecam!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z tej strony bez zmian ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

rozumiem