Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m², położone na I piętrze zadbanej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ludowej w Pile — w jednej z najbardziej praktycznych i lubianych lokalizacji miasta.
To propozycja dla osób, które widzą potencjał tam, gdzie inni widzą wyzwanie i marzą o stworzeniu wnętrza dokładnie według własnego gustu.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, bank, przychodnia, szkoła podstawowa oraz przedszkole — wszystko, co potrzebne do codziennego komfortowego życia, jest na wyciągnięcie ręki. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Budynek jest ocieplony, elewacja odnowiona, a klatki schodowe czyste, zadbane i po remoncie — to ogromna wartość dodana i realna oszczędność dla przyszłego właściciela.
Mieszkanie znajduje się na I piętrze — najbardziej poszukiwanym poziomie w kamienicach, wygodnym zarówno dla rodzin, jak i osób starszych.
52,6 m² daje duże możliwości aranżacyjne — dwa ustawne, przestronne pokoje, które można zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami: od klasycznego układu po nowoczesną przestrzeń z charakterem.
Mieszkanie wymaga generalnego remontu, co pozwala nowemu właścicielowi stworzyć wnętrze od podstaw — bez kompromisów, bez dopasowywania się do cudzych decyzji. To idealna opcja dla osób, które chcą „zrobić po swojemu”.
Jeśli szukasz nieruchomości z duszą, w doskonałej lokalizacji i z ogromnym potencjałem wzrostu wartości — ta oferta zasługuje na Twoją uwagę.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.
Takie mieszkania nie trafiają na rynek często — warto je zobaczyć na żywo.